Forum o Metin2

Forum o Metin2


#1 2009-04-24 11:37:41

LordBody

http://img123.imageshack.us/img123/9186/adminqq0.png

8550730
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-04-24
Posty: 37
Punktów :   

Ninja

Ninja Dagger-Postać dosyc uniwersalna, łatwo jest nią zarobić. Można "być expionym" jak i expic samemu. W przeciwieństwie do ninjy archera nie jesteśmy ograniczeni przez nikogo, gdy chce sie nam expic - idziemy expic , gdy nie mamy zbyt wiele potów lub postanowiliśmy lurować do np. 50 lvl-a i zbierać na nasze "proo' eq dołączamy do pt najlepiej w v1, albo na Bo i robić za lura ;p. Tą samą taktykę możemy zastosować grając ninją archerem. Teraz coś o pvp. Ninja dagger nie jest czołówką do pvp, powiem więcej na nizszych lvl-ach jest najsłabszą postacią, poźniej jest coraz lepiej ale dagger i tak nie dorówna nigdy Surze BM albo swojemu odpowiednikowi Archerowi.

Best Build For Dagger - Zasadzka<>(podstawowy skill daggera, niektórzy wolą wirujący sztylet, ja jednak się z tym nie zgadzam i uważam, że zasadzka to najlepszy skill ninjy jak nie najlepszy w grze)<>Wirujący sztylet <>Szybki atak<>trująca chmura<>krycie się



Ninja Archer-Postać bardzo trudna w prowadzeniu i wymagająca poświęcenie wiele czasu jak i ochoty i silnej woli ;d. Jest to moja ulubiona postać, ponieważ najtrudniejsza w prowadzeniu. nie polecam jej żadnemu początkującemu graczowi ani komuś kto niezbyt zna się na grze . Archer to postać przeznaczona do pvp. Grając na s1 stosowałem taktykę - eq max +4, all czas spędzamy na bo lurując i tylko zbierając kaskę, aby w przyszłości mieć takie eq które powali innych na nogi, że aż szczęki im odpadną ;d. Niektórzy uważają, że archerem można expić "solo", uważam , że jest to możliwe szczególnie z marmurkami. Jednak mimo wszystko polecał bym moją taktykę którą podałem wcześniej xd.


Best Build For Archer - Ognista/Trująca/Powtarzalny/Bezszelestny (Wdg. uznania kto do czego dąży, KU są bardzo tanie więc łatwo wymaxowac skille, -Na koncu radził bym maxować deszcz strzał mimo, że został odbugowany to i tak jest najgorszym skillem archera.


[img]http://img29.imageshack.us/img29/1707/metin2header1pv6.jpg[/img]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.assassincreed.pun.pl www.samstudchemul.pun.pl www.klanbiju.pun.pl www.pysiolandia-minecraft.pun.pl www.ninjaclanwars.pun.pl